DOROTEA BRONČANA NA JUNIORSKOM PRVENSTVU HRVATSKE

Objavljeno:

Pregledano: 521 puta

dorotea-broncan_hcljh

U organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza i Taekwondo kluba “Dubrava” kao domaćina, 03. ožujka 2012. godine, u Sportskoj dvorani Dubrava, održalo
se JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE. Nastupilo je 240 natjecatelja iz 50 klubova. Naš klub je imao premijerni nastup na Prvenstvu Hvrvatske i
odmah se možemo pohvaliti sa osvojenom medaljom. Tk Veliku Goricu predstavljala je naša jedina juniorka Dorotea Cvetković, koja je u
najbrojnijoj kategoriji -59kg gdje je bilo 25 juniorki , uspijela osvojiti 3. mjesto. U prvom kolu pobijedila je  Imotski 12-7, u drugom
kolu Dubravu 17-10, u borbi za medalju i polufinale savladala je Feniks-Vukomerc 15-3, dok je u polufinalu izgubila od predstavnice iz
Dubrave, koja je na kraju bila i pobjednica, na zlatni bod (rezultat je bio 7-7). S obzirom da je ovo Dorotei prva juniorska godina možemo biti