Kadetsko prvenstvo Hrvatske- zlato, srebro i 3 bronce !!!

Objavljeno:

Pregledano: 457 puta

kadetsko-prvens_QvICr

U subotu 20.04.2013.u organizaciji Taekwondo kluba Varaždin održano je Kadetsko Prvenstvo Hrvatske. Na prvenstvu se okupilo
327 boraca iz 66 klubova. Taekwondo klub Velika Gorica nastupio je sa 10 natjecatelja, i osvojio 5 medalja, zlato, srebro i 3 bronce te u sveukupnom poretku zauzeo 4.mjesto od 66 klubova.Na najviše postolje i ove godine, obranivši titulu prvakinje iz 2012, popela se Natalia Lovrić u kategoriji -29kg, viceprvak Hrvatske postao je Antonio Cvetković u kategoriji -37kg, dok su brončane medalje osvojili Lara Tifunović -55kg, Anamaria Kovčalija -37kg i Marko Mikulić -65kg. Pohvale i ostalim našim natjecateljima, Maelli, Ivoni , Luciji , Antunu i Nikoli koji ovaj put nisu uspjeli doći do medalja, na dobro
odrađenim borbama.

S obzirom da je ovo ujedno bio i 2 kvalifikacijski turnir za Europsko prvenstvo koje će se održati u Rumunjskoj krajem kolovoza, Natalia je