Casper open 2019- zlato, 2srebra i bronca !!!

Objavljeno:

Pregledano: 1016 puta

casper-open-201_u1LTK

U subotu 19.10. u organizaciji taekwondo kluba Casper iz Zagreba, u dvorani OŠ Hrvatski Leskovac održao se 5.po redu Casper open. Na natjecanju je nastupilo 280 natjecatelja iz 39 klubova. Na ovom natjecanju nastupili smo sa 8 natjecatelja i osvoijli 4 medalje, zlato, 2.srebra i broncu. Zlatnu medalju osvjila je Dora Habijančić u kategoriji mlađih kadetkinja-39kg sa izvrsno odrađene 4 borbe, te ćemo reći da je ovo Dori sedmi osvojeni turnir u ovoj godini u kojoj još nezna za poraz, nevjerojatno!!!. Srebo je osvojila Katarina Bačurin u kategoriji mlađih kadetkinja-36kg sa dvije pobjede i jednim porazom. Srebro je osvojila i Marinela Bašković u kategoriji kadetkinja -41kg, dvije pobjede i poraz u finalu. Brončanu medalju je osvojila Lejla Lea Kajfeš u kategoriji mlađih kadetkinja -39kg, dvije pobjede i poraz u polufinalu. Naši svi natjecatelji su odradili odličan turnir i naše mlade nade sve više napreduju a dokaz je tome da su i mlađe kadetkinje na ovom turniru zauzele visoko treće mjesto ekipno u konkurenciji 39 klubova.